Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
JIS D 0203 Sadesuihkukammio
Vakio: JIS D 0203
Sisämitat (mm): 1000*1000*1000 S*L*K
Sadesuutin: 2 reikää
Näyte suuttimeen: Noin 400 mm
R1 Veden virtausnopeus: 1,9 l/min.
R2 Veden virtausnopeus: 3,3 l/min.
S1 Veden virtausnopeus: 24,5 l/min
S2 Veden virtausnopeus: 39,2L/min
Nimi: JIS D 0203 Sadesuihkukammio
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Varustettu ammattimaisella tehtaalla, voimme tarjota sinulle jis d 0203 sadesuihkukammion kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on korkealaatuinen jis d 0203 sadesuihkukammio myynnissä, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
JIS D 0203 sadesuihkukammioon muotoiltu JIS D 0203 -standardin mukaisesti testaamaan autonosien vedenpitävyyttä, ja se on varustettu automaattisella vedenotto- ja vedenkiertolaitteella, mikä säästää tehokkaasti rahaa.
JIS D 0203 vesisuihkukammio valmistetaan erilaisten testivaatimusten mukaisesti. Monitoimiohjain on helppokäyttöinen, yhdellä näppäimellä ohjataan testivaatimusparametreja, ja se voidaan liittää PC-päätteeseen etäyhteyden avulla testitietojen lataamisen ja käytön helpottamiseksi. JIS D 0203 sadesuihkukammiota käytetään pääasiassa autojen osien testaamiseen.
Tekninen pääparametri
| Nimi | JIS D 0203 Sadesuihkukammio |
| Malli | R-1000JIS |
| Sisämitat (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Kokonaismitat (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Etäisyys näytteestä suuttimeen | Noin 400 mm |
| Sadesuutin | 2 reikää |
| Sadesuuttimen reikä | Φ0,5 mm |
| R1 Veden virtausnopeus | 1,9 l/min. |
| R2 Veden virtausnopeus | 3,3 l/min. |
| Ruiskutussuutin | 40 reikää |
| Suihkutussuuttimen reikä | Φ1,2 mm |
| S1 Veden virtausnopeus | 24,5 l/min |
| S2 Veden virtausnopeus | 39,2 l/min |
| Vedenpaine suuttimessa | {{0}},03 ~ 0,30 MPA |
| Ohjain | Ohjelmoitava värillinen LCD-kosketusnäyttö Ethernet-liitäntä, PC Link, USB |
Ulkoinen materiaali | Teräslevy suojapinnoitteella |
Lisätietoja
![]() | |
Sadesuihketestaus Nopeus- ja nopeusohjatut pyörivät sade- ja ruiskusuuttimet | Katseluikkuna Kaksikerroksinen karkaistu lasi, erityisesti suunniteltu tiiviste, jolla on hyvä iskunkestävyys ja vesivuotojen esto. |
![]() | |
Levysoitin Kääntöpöydän nopeutta ja kulmaa voidaan säätää kosketusnäytöllä, ja sitä voidaan säätää vakioalueella. | Kosketusnäyttö Täysin automaattinen ohjelmanohjaus, voi asettaa ja tallentaa useita automaattisia ohjelmia. |
Ominaisuudet
1. Standardit ja mukautukset
2. Ohjaa ja säädä veden virtausta
3. Eliminoi vedenkulutuksen kiertoyksiköittäin
4. Vesitiivis virtaliitin testihuoneessa
5. Automaattinen vedensyöttö
6. Ohjelmoitava värinäytöllinen kosketusnäyttöohjain
7. USB ja Ethernet
8. Pyyhkimellä varustettu katseluikkuna
9. Koehuoneen sisävalaistus
10. Turvallisuussuojajärjestelmä
11. CE-merkki
LIB-palvelu
■ 36 kuukauden takuu, elinikäiset seurantapalvelut
■ Meillä on ammattitaitoinen huoltotiimi, jos sinulla on kysyttävää käytön aikana, toimitamme sinulle ratkaisut 24 tunnin kuluessa.
■ Takuuehto:
(1). Yrityksemme korjaa tuotteen, jos tuote, osien materiaali, tuotteiden suunnittelu ja valmistus aiheuttavat laitteistoongelmia, jotka johtuvat tuotteesta itsestään eikä inhimillisestä erehdyksestä kolmen vuoden takuuajan kuluessa asiakkaan lähettämisestä.
(2). Yrityksemme korjaa tuotteet, mutta perii varaosien peruskustannukset takuuajan jälkeen, mutta huolto on aina ilmainen.
Ota meihin yhteyttä nyt
Suositut Tagit: jis d 0203 sadesuihkukammio, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, spesifikaatio, myytävänä
Saatat myös pitää

















