Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
JIS D0203 sadesuihkukammio
Vakio: JIS D 0203
Sisämitat (mm): 1000*1000*1000 S*L*K
Sadesuutin: 2 reikää
Näyte suuttimeen: Noin 400 mm
R1 Veden virtausnopeus: 1,9 l/min.
R2 Veden virtausnopeus: 3,3 l/min.
S1 Veden virtausnopeus: 24,5 l/min
S2 Veden virtausnopeus: 39,2L/min
Nimi: JIS D0203 Sadesuihkukammio
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Ammattimaisella tehtaalla varustettuna voimme tarjota sinulle jis d0203 sadesuihkukammion kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on myynnissä korkealaatuinen jis d0203 sadesuihkukammio, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
JIS D0203 sadesuihkukammio, JIS D0203 pääasiassa autonosien kosteus- ja vedenkestävyystestimenetelmä, osien suhteellisen kosteuden, korkean lämpötilan suorituskyvyn, tuulen ja sateen hyväksymis- tai roiskekyky, vahva vedenkestävyys, vedenpoistokyky.
Tekninen pääparametri
| Nimi | JIS D0203 sadesuihkukammio |
| Malli | R-1000JIS |
| Sisämitat (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Kokonaismitat (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Etäisyys näytteestä suuttimeen | Noin 400 mm |
| Sadesuutin | 2 reikää |
| Sadesuuttimen reikä | Φ0,5 mm |
| R1 Veden virtausnopeus | 1,9 l/min. |
| R2 Veden virtausnopeus | 3,3 l/min. |
| Ruiskutussuutin | 40 reikää |
| Suihkutussuuttimen reikä | Φ1,2 mm |
| S1 Veden virtausnopeus | 24,5 l/min |
| S2 Veden virtausnopeus | 39,2 l/min |
| Vedenpaine suuttimessa | {{0}},03 ~ 0,30 MPA |
| Ohjain | Ohjelmoitava värillinen LCD-kosketusnäyttö Ethernet-yhteys, PC Link, APP |
Materia | SUS 304 teräslevy, A3 teräslevy |
Lisätietoja
![]() | |
Sadesuihketestaus JIS D0203 sadekammio autoa varten JIS D0203 standardin pystysuoran pyörivän heiluriputken kanssa | Katseluikkuna Kaksikerroksinen karkaistu lasi, erityisesti suunniteltu tiiviste, jolla on hyvä iskunkestävyys ja vesivuotojen esto. |
![]() | |
Levysoitin Varustettu vedenpitävällä virtalähteellä, levysoittimen nopeutta voidaan säätää | Ohjain Täysin automaattinen ohjelmanohjaus, voi asettaa ja tallentaa useita automaattisia ohjelmia. |
Ominaisuudet
Ominaisuuden etu
1. JIS D0203 vesisuihkukammio auton osille, jotka soveltuvat R1R2/S1/S2:n alkoholitestiin japanilaisessa standardissa JIS D0203.
2. Kuori on valmistettu SUS304-teräslevystä ja pinta on ruiskutettu maalilla staattisen sähkön estämiseksi.
3. Sisäkammio ja kääntöpöytä on valmistettu A3 ruostumattomasta teräslevystä, jotta se ei ruostu pitkään aikaan.
4. Laatikkorakenne; mukana tulee vesisäiliö veden kierrätystä varten; vesisäiliöön on asennettu vedenpinnan uimuriventtiili, joka ohjaa automaattisesti vedenottoa ja jossa on matalan vedenpinnan hälytyksen tunnistus.
5. Ovessa on läpinäkyvä havaintoikkuna ja laatikkoon on asennettu LED-valaistuslamppu sisäisten testiolosuhteiden havainnoinnin helpottamiseksi.
6. Opportunistisella moottorilla kääntöputken nopeutta, kulmaa voidaan säätää tarkasti (asettaa suoraan kosketusnäytöllä)
Muut testivaatimukset
1. Veden lämpötilan upotustestissä D1 tulee olla yli 10 astetta näytteen lämpötilaa alhaisempi.
2. Kosteustestissä tulee käyttää JIS D0203 sadekammion suljettua säiliötä.
3. Näyte, jossa on tuuletus- tai tyhjennysaukko rakenteessa, voidaan testata myös poistoaukon tiivistämisen jälkeen.
>>>Ota meihin yhteyttä nyt
Suositut Tagit: jis d0203 sadesuihkukammio, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, spesifikaatio, myytävänä
Saatat myös pitää
















