Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
IPX1 IPX2 sadesuihkutestikammio
Malli:R-800,R-1200;
Lämpötila-alue: Ympäristön ~ +50 astetta ;
Taisteluaika: 0 ~ 99H59M;
Oven lukko: Sähkömagneettinen lukko;
urntable Rotation Speed: 1r/min (säädettävä);
Virtalähde: 380V 50Hz;
Suurin melu: 65 dBA;
Standardi: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: IPX1 IPX2 Rain Spray Test Chamber ;
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Ammattimaisella tehtaalla varustettuna voimme tarjota sinulle ipx1 ipx2 sadesuihkutestikammion kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on korkealaatuinen ipx1 ipx2 sadesuihkutestikammio myynnissä, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
IPX1 IPX2 sadesuihkutestauskammioon suunniteltu IEC60529 kohtien 14.2.1 ja 14.2.2 mukaisesti. Sitä käytetään pystysuoran tippumisen ja tippumisen olosuhteiden simuloimiseen 15 astetta kallistettuna ja sen jälkeen tarkistamaan, voivatko tuotteet (elektroniikka, valaisin, sähkökomponentit, autonosat jne.) täyttää vaatimukset. Ei koteloa IPX1 IPX2-laitteita voidaan räätälöidä testinäytteen koon mukaan.
Ominaisuus
● Räätälöity vesisuihkutestauskammio on tarkoitettu IPX1- ja IPX2-testaukseen,
● Tiputuslevyn koko on 1400 * 1400 mm,
●Suuttimen aukko on Φ0,4 mm,
● Tiputussuuttimen etäisyys on 20 mm,
●Näyte voi olla yli 50 kg.
Parametrit
| Nimi | IPX1 IPX2 sadesuihkutestikammio |
| Malli | RNH-12 |
| Sisämitat (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Kokonaismitat (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Oskilloivan putken säde | Drtip-alustatyyppi |
| Ruiskutusreiän halkaisija | φ0,4 mm |
| Reikien väli | 20 mm |
| Kääntöpöydän pyörimisnopeus | 1r/min Säädettävä |
| Ohjain | Ohjelmoitava värinäytöllinen kosketusnäyttöohjain, Ethernet, USB (lisävaruste) |
| Vedenpaineen säätö | 1+/-0,5 mm/min IPX1:lle; 3+/-0,5 mm/min IPX2:lle |
| Tarkkailuikkuna | Ei asuntoa |
| Vesihuoltojärjestelmä | Tehostepumppu, vedenpuhdistusjärjestelmä |
| Sisustusmateriaali | SUS304 ruostumaton teräs |
| Tehoa | AC380V |
Yksityiskohtainen suunnittelu
![]() | |
| Ohjain Erillinen ohjauskaappijärjestelmä, voidaan asettaa vakiomenettelyjen mukaan, yksinkertainen käyttö | Näyteteline Säädettävä näyteteline vastaamaan IPX1- ja IPX2-testausvaatimuksia |
| |
Veden suodatusjärjestelmä Voi suodattaa vesijohtoveden epäpuhtaudet, estää tehokkaasti laitteiden tukkeutumisen | Tippa-alusta Säädettävä tippa-allas täyttää IPX1- ja IPX2-testausvaatimukset |
IP-testauslaitteet
●Täydellinen IPX1-IPX8-IP-testauslaite
●Sopii koko IP-testijärjestelmän rakentamiseen laboratorioon
●IPX1X2 vesitippaustesti, vesi tippuu pystysuunnassa
●IPX3X4 vesisuihkutesti, yhteensä 8 kpl värähteleviä putkia
●Säde on 200mm, 400mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm
●IPX5X6 vesisuihkutesti
●IPX7 IPX8 vesiupotustesti
Palvelumme
Suuri tunkeutumissuojaussadetestauskone tarjoaa yhden luukun ratkaisun.
Jos kohtaat ongelmia testausprosessin aikana, lupaamme, että annamme sinulle vastauksen 24 tunnin kuluessa ja tarjoamme ratkaisun 1-3 työpäivän kuluessa.
Voimme tarjota toimintavideon ja englanninkielisen käyttöoppaan. Voimme järjestää videokonferenssin. Jos asiakkaat tarvitsevat palvelua paikan päällä.
Tuemme Build IP -laboratoriota
Suositut Tagit: ipx1 ipx2 sadesuihke testikammio, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, erittely, myytävänä
Saatat myös pitää
















