Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
IPX1 IPX2 vesipisaroiden testikone
Malli:RNH-12;
Lämpötila-alue: Ympäristön ~ +50 astetta ;
Taisteluaika: 0 ~ 99H59M;
Oven lukko: Sähkömagneettinen lukko;
urntable Rotation Speed: 1r/min (säädettävä);
Virtalähde: 380V 50Hz;
Suurin melu: 65 dBA;
Standardi: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: IPX1 IPX2 vesipisaroiden testikone;
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Ammattimaisella tehtaalla varustettuna voimme tarjota sinulle ipx1 ipx2 -vesipisaratestikoneen kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on korkealaatuinen ipx1 ipx2 -vesipisaratestikone myynnissä, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
IPX1 IPX2 vesipisaroiden testikoneon testata tuotteiden fyysisiä ja muita niihin liittyviä ominaisuuksia simuloidun sateen ympäristössä, kuten elektroniikka- ja sähkötuotteet lamput sähkökaapit sähkökomponentit. autot.moottoripyörät ja niiden osat ja komponentit.
Testin jälkeen testin kautta selvittää, täyttävätkö tuotteet vaatimukset, jotta helpotetaan tuotteen suunnittelua, parantamista, testausta ja tehdastarkastusta.
Erittely
| Nimi | IPX1 IPX2 vesipisaroiden testikone |
| Malli | RNH-12 |
| Sisämitat (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Kokonaismitat (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Oskilloivan putken säde | Drtip-alustatyyppi |
| Ruiskutusreiän halkaisija | φ0,4 mm |
| Reikien väli | 20 mm |
| Kääntöpöydän pyörimisnopeus | 1r/min Säädettävä |
| Ohjain | Ohjelmoitava värinäytöllinen kosketusnäyttöohjain, Ethernet, USB (lisävaruste) |
| Vedenpaineen säätö | 1+/-0,5 mm/min IPX1:lle; 3+/-0,5 mm/min IPX2:lle |
| Tarkkailuikkuna | Ei asuntoa |
| Vesihuoltojärjestelmä | Tehostepumppu, vedenpuhdistusjärjestelmä |
| Sisustusmateriaali | SUS304 ruostumaton teräs |
Yksityiskohdat Etu
![]() | |
| Ohjain Itsenäinen ohjauskaappi, ohjelmoitava, yksinkertainen käyttö | Levysoitin IPX1- ja IPX2-testistandardien mukaan kulmaa ja korkeutta voidaan säätää |
| |
Veden suodatusjärjestelmä Suodata vedessä olevat epäpuhtaudet tukkeutumisen estämiseksi ja laitteiden käyttöiän pidentämiseksi | Tippa-alusta Säädä veden virtaus ja taso testistandardien mukaisesti |
Testistandardit
● Mikään kotelo IPX1 sadekammio ei vaadi tippuvalla vedellä (pystysuoraan putoavilla pisaroilla) ei saa olla haitallisia vaikutuksia. Testin kesto: 10 minuuttia, mikä vastaa 1 mm/minuutti.
●IEC60529 ipx2 sadesuihkukoekammion pyyntö Pystysuoraan tippuvalla vedellä ei saa olla haitallista vaikutusta, kun koteloa kallistetaan enintään 15 asteen kulmassa normaaliasennostaan. Testin kesto: 10 minuuttia (2,5 min jokaisessa 4 kiinteässä kallistusasennossa). Vesi vastaa 3 mm/minuutti.
Ominaisuudet
1. IPX1- ja IPX2-testaukseen
2. Hyväksyy seinäasennusrakenteen, täyttää täysin IEC60529:n vaatimukset.
3. Kuori ja kääntöpöytä on valmistettu ruostumattomasta SUS304-teräksestä, jotta ruoste pysyy pitkään käytössä.
4. IPX1- ja IPX2-testauslaite on varustettu virtausmittarilla, voi säätää virtausmittaria tarkasti manuaalisesti.
5. Kartion terävät suuttimet on valmistettu messingistä ja ne on helppo vaihtaa. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu suojakansi suuttimien alla voi suojata käyttäjää kaikilta vahingoilta.
6. Varusta korkean tarkkuuden suodattimella, suodatinelementti voi muuttua säännöllisesti.
7. Tippalauta voi nousta ja pysähtyy automaattisesti 200 mm:n ylempään kohtaan testinäytteestä.
8. Ohjausjärjestelmä: 7 tuuman kosketusnäyttö + Panosonic PLC.
9. Räätälöity
Olemme erikoistuneet tuottamaan kaikenlaisia IPX1 - PX8 vedenpitäviä testilaitteita,
Suositut Tagit: ipx1 ipx2 vesipisaratestikone, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, erittely, myytävänä
Saatat myös pitää
















