Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
IEC60529 IPX3 IPX4 Laboratoriolaitteet
Malli:RNH-12;
Lämpötila-alue: Ympäristön ~ +50 astetta ;
Taisteluaika: 0 ~ 99H59M;
Oven lukko: Sähkömagneettinen lukko;
urntable Rotation Speed: 1r/min (säädettävä);
Virtalähde: 380V 50Hz;
Suurin melu: 65 dBA;
Standardi: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: IEC60529 IPX3 IPX4 Laboratoriolaitteet;
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Ammattimaisella tehtaalla varustettuna voimme tarjota sinulle iec60529 ipx3 ipx4 laboratoriolaitteita kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on myynnissä korkealaatuisia iec60529 ipx3 ipx4 laboratoriolaitteita, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
IEC60529 IPX3 IPX4 laboratoriolaitteeton sovellettavissa elektronisten laitteiden ja tuotteiden kotelointiluokituksen arviointiin. Sen tarkoituksena on testata koteloiden vedenpitävyyttä testaamalla haitallisia vaikutuksia laitteeseen, kun vettä pääsee koteloon.
IPX3 IPX4 Rainfall Tester, joka tarkistaa suojauksen veden sisäänpääsyltä suojaustason tarkistamiseksi IPX3 "Suojaus roiskevedeltä" ja IPX4 "Suojaus roiskevedeltä"
Erittely
| Nimi | IEC60529 IPX3 IPX4 Laboratoriolaitteet |
| Malli | RNH-34 |
| Sisämitat (mm) | IPX3X4 oskilloivan putken koon mukaan |
| Kokonaismitat (mm) | Epävarma |
| Oskilloivan putken säde | 200mm, 400mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm |
| Oskilloivan putken kääntökulma | 0 ±180 asteeseen Säädettävä |
| Ruiskutusreiän halkaisija | φ0,4 mm |
| Reikien väli | 50 mm |
| Kääntöpöydän pyörimisnopeus | 1r/min Säädettävä |
| Ohjain | Ohjelmoitava värinäytöllinen kosketusnäyttöohjain, Ethernet, USB (lisävaruste) |
| Vedenpaineen säätö | Virtausmittari |
| Tarkkailuikkuna | Ei asuntoa |
| Vesihuoltojärjestelmä | Varastovesisäiliö, paineenkorotuspumppu, automaattinen vedensyöttö, vedenpuhdistusjärjestelmä |
| Sisustusmateriaali | SUS304 ruostumaton teräs |
| Tehoa | AC380V |
Yksityiskohdat Etu
![]() | |
| Ohjaimen komponentit Tippavedenpitävä testauskone on varustettu PLC:llä ja kosketusnäytöllä älykkäällä ohjausjärjestelmällä | Värähtelevä putki 1200 (IPX3), 3600 (IPX4) tai käyttäjän määrittämä 4s 2*1200:lle, 12s 2*3600:lle tai käyttäjän määrittelemä |
![]() | |
Levysoitin Levysoittimen nopeus 1-5r/min (säädettävä) Varustettu vedenpitävällä virtalähteellä | Mukauta ja valinnainen 200mm, 400mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm |
Standardien mukainen
IEC 60529-2013 "Kotelon tarjoamat suojausasteet (IP-koodi)" IPX1, IPX2, IPX3, IPX4, IPX5, IPX6 ja IPX7
IEC 60598-1-2017 "Luminaries-Part1: Yleiset vaatimukset ja testit"
Ei asunnon sademäärän testauslaboratoriolaitteita
vettä tippuu asteikolla IPX1 ja IPX2
veden ruiskutus ja roiskeet IPX3- ja IPX4-asteikolla.
vesisuihkut IPX5- ja IPX6-asteikolla
tilapäinen upottaminen veteen IPX7-asteella
Turvallisuussuojaus
iec60529 ipx1 ipx2 sisääntulotesteri varustaa vaihesekvenssisuojaus, vuotosuojaus, vesipulasuojaus, epänormaali suojaus
Ota yhteyttä viraston tietoja varten
Suositut Tagit: iec60529 ipx3 ipx4 laboratoriolaitteet, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, tekniset tiedot, myytävänä
Saatat myös pitää















