Ota yhteyttä
+8618700875368
Nro 6 Zhangba Ensimmäinen St, Xian Korkea - Tekniikka Alue, Shaanxi maakunta
Ei koteloa IPX1 IPX2-testauslaitteet
Malli:RNH-12;
Lämpötila-alue: Ympäristön ~ +50 astetta ;
Taisteluaika: 0 ~ 99H59M;
Oven lukko: Sähkömagneettinen lukko;
urntable Rotation Speed: 1r/min (säädettävä);
Virtalähde: 380V 50Hz;
Suurin melu: 65 dBA;
Standardi: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: Ei koteloa IPX1 IPX2-testauslaitteet;
Kuvaus
LIB Environmental on yksi ammattimaisista ja uskottavista ilmasto- ja ympäristötestauskammioiden valmistajista Kiinassa. Ammattimaisella tehtaalla varustettuna voimme tarjota sinulle ipx1 ipx2 -testauslaitteita kilpailukykyiseen hintaan. Nyt meillä on myynnissä korkealaatuisia ipx1 ipx2 -testauslaitteita, tervetuloa ostamaan testikammiomme edulliseen hintaan ja tarkista hinta toimittajaltamme.
Ei koteloa IPX1 IPX2-testauslaitteetkäytetään testaamaan kuoren vedenpitävyyttä elektroniikassa, autoissa ja viestinnässä sadesimulaatiolla testaamaan tuotteen vedenpitävyyttä ja arvioimaan tuotteen vedenpitävyyden häviöluokitusta.
Erittely
| Nimi | Ei koteloa IPX1 IPX2-testauslaitteet |
| Malli | RNH-12 |
| Sisämitat (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Kokonaismitat (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Oskilloivan putken säde | Drtip-alustatyyppi |
| Ruiskutusreiän halkaisija | φ0,4 mm |
| Reikien väli | 20 mm |
| Kääntöpöydän pyörimisnopeus | 1r/min Säädettävä |
| Ohjain | Ohjelmoitava värinäytöllinen kosketusnäyttöohjain, Ethernet, USB (lisävaruste) |
| Vedenpaineen säätö | 1+/-0,5 mm/min IPX1:lle; 3+/-0,5 mm/min IPX2:lle |
| Tarkkailuikkuna | Ei asuntoa |
| Vesihuoltojärjestelmä | Tehostepumppu, vedenpuhdistusjärjestelmä |
| Sisustusmateriaali | SUS304 ruostumaton teräs |
Yksityiskohdat Etu
![]() | |
Ohjelmoitava ohjain | Levysoitin |
| |
Veden suodatusjärjestelmä | Tippa-alusta |
Testistandardit
IPX1 IPX2-testaus tippuva vesi on suunniteltu asiaankuuluvien standardivaatimusten mukaisesti IEC60529:2001 Koteloiden tarjoamat suojausasteet (IP-koodi).
Ominaisuudet
1. Sopii IPX1-, IPX2-testeihin.
2. Ei kotelorakennetta, tippakaukalo toimii sujuvasti.
3. Laiteteline, näytelevysoitin on valmistettu korkealaatuisesta alumiinista ja ruostumattomasta SUS304-teräslevystä, jotta pitkäaikainen käyttö ei ruostu.
4. Vesisäiliön nostokäyttö: Ruuvi (SUS303 ruostumaton teräs), mutteri tarkoittaa ajoliikkeitä, siinä on putoamissuoja ja muita turvaominaisuuksia.
5. Pisara sadelautaa: tyhjiömuotoilu, korkean ruosteenkestävän ruostumattoman teräksen valmistus, kestävä.
6. Sadevirtauksen pudotus: virtausmittarissa on ohjausventtiili, manuaalinen säätö.
7. Sadelaite voi nostaa automaattisesti,
8. Tipuvedenpitävä testauskoneen testineula: halkaisija 0,4 mm, täysin testistandardin mukainen; irrotettava tyyppi, helppo vaihtaa.
9. Suodatustoimenpiteet: laite, jolla on korkea suodattimen tarkkuus, voi suodattaa tehokkaasti veden epäpuhtaudet, suodatin voidaan vaihtaa säännöllisesti.
Agentit ympäri maailmaa
IEC60529 ipx1 ipx2 -tulotestauslaite tarjoaa 3 vuoden takuun huollon jälkeen
LIB-agentit ja palvelukeskukset ympäri maailmaa tarjoavat LIB-tuotteita, asennus- ja huoltopalveluita käyttäjille. Tekee kaikesta yksinkertaista ja kätevää.
Ota yhteyttä viraston tietoja varten
Suositut Tagit: ei koteloa ipx1 ipx2 testauslaitteet, valmistajat, toimittajat, tehdas, hinta, hinta, käytetty, spesifikaatio, myytävänä
Saatat myös pitää















